загрузка...


Ця пригодницька комедійна мультиплікаційна картина – продовження захоплюючих пригод всім знайомого крушителя на ім’я Ральф. За сюжетом, дія відбувається через 6 років після позбавлення від злісного Турбо Месника. З волі випадку, головний герой виходить зі звичного восьмибітного світу у всесвітню мережу Інтернет через підключений WiFi-роутер. Перед Ральфом і його сміливими друзями відкривається новий, незвіданий, повний пригод світ. Супутниками центрального персонажа незмінно залишилися Ванілопа фон Кекс і Фелікс. Попереду відважну команду чекає запаморочлива подорож.

Вони познайомляться з діснеївськими персонажами – принцесами. На шляху зустрінуться Залізна Людина і Гамора. Зустріч відбудеться і з принцесою Леєю – героїнею з «Зоряних воєн». Подружиться компанія з модним алгоритмом на ім’я Да-ссс. Ральф – потужна машина руйнувань. До того ж у нього поганий характер. Гуляючи по просторах інтернету, він сам того не бажаючи трощить все, що трапляється на шляху.

Можливо, цього разу громила буде обережніше і акуратніше. Інакше доведеться відновлювати всесвітню павутину. Які події чекають друзів цього разу? Мультфільм Ральф руйнівник 2: Інтернетрі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Філ Джонстон, Річ Мур
Актори: Крістен Белл, Менді Мур, Келлі Макдоналд, Аулії Кравальо, Алан Тьюдік, Мінг-На, Тараджі П. Хенсон, Джон Сі Райлі, Сара Силверман, Джек МакБрайер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress