Мультфільм Рататуй 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не кожен шеф-кухар зможе приготувати їжу, так як ця щур, яка ще в дитинстві експериментувала зі смаковими якостями їжі. Подорослішавши вона «неофіційно» влаштувалася на роботу в один з престижних ресторанів Парижа, який славився своїми геніальними стравами. На жаль, відвідувачі цього закладу, так ніколи не дізнаються, що готувала для них справжня криса. Замість цього вся слава дістається її другу-молодому шеф-кухарю Бенедикту. Щура цілком влаштовує такий хід подій, адже їй не потрібні ні слава, ні нагороди, їй просто подобатися готувати, створювати зі звичайних продуктів справжні шедеври, ось що їй потрібно. У другій частині мультфільму «Рататуй», відбудуться кардинальні зміни.

Відвідувачі ресторану нарешті зможуть познайомитися з істинним шеф-кухарем, що призведе до деяких проблем для закладу з боку конкурентів. Майкл 20 років провів в інвалідному візку. Церебральний параліч позбавив його можливості рухатися і нормально розмовляти. Проблеми з промовою призвели до того, що лікарі й інші пацієнти клініки намагалися не спілкуватися з хлопцем, який насилу вимовляє кожне слово.

Жодна людина на світі не знала, що Майкл володіє чудовим почуттям гумору і світлим розумом. Зустріч з новеньким Рорі О’ши стала для героя справжнім одкровенням. Мультфільм Рататуй 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Берд,Ян Пинкава
В ролях: Петтон Освальт, Іен Холм, Лу Романо, Брайан Деннехі, Пітер Сон, Пітер О’тул, Бред Геррет, Джанін Гарофало, Уілл Арнетт, Джуліус Каллахан


загрузка...