Як показує мультфільм Рататуй, чудово готувати вміють не тільки люди, але й деякі тварини, наприклад, пацюки. Ремі все життя жив на горищі звичайного будиночка і нічим особливим не відрізнявся від інших щурів. Крім одного – він не міг і дня прожити без приголомшливих кулінарних шоу про кухаря Огюста Гюсто. ремі навіть намагається втілити кілька найбільш вдалих рецептів в життя, але з-за дурної помилку господині дому виявляє всі щуряче сімейство і негайно викидає їх на вулицю. Намагаючись врятувати свою шкуру, незвичайний щурик відривається від своєї сім’ї і потрапляє у водостік.

Насилу вибравшись з водяної пастки, Ремі з подивом виявляє, що знаходиться в самому центрі Парижа, прямо біля ресторану того самого Гюсто. Не зумівши встояти перед бажанням своїми очима побачити кухню мрії, пацючок потрапляє всередину і випадково помічає, як молоденький натирач Альфредо Лінгвіні допускає безглузду помилку і буквально псує чудовий суп. Мультфільм Рататуй (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ремі вдається врятувати кулінарний шедевр і, одночасно з цим, подружитися з Альфредо. З допомогою талановитого щурика молодий чоловік готує вишукані страви і стає буквально зіркою ретсорана.

Режисер: Бред Берд, Ян Пинкава
В ролях: Петтон Освальт, Іен Холм, Лу Романо, Брайан Деннехі, Пітер Сон, Пітер О’тул, Бред Геррет, Джанін Гарофало, Уілл Арнетт, Джуліус Каллахан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress