Голубчик — чарівний, милий і чарівний папуга, що виріс в неволі і прожив усе своє життя в штаті Міннесота. Йому не доводилося літати або гуляти на волі, так що про проживання в джунглях він знає виключно з популярних телепередач, що частенько дивиться його господиня. Нещодавно вона зустрічалася з талановитим орнітологом, і він був неймовірно здивований тому, що в Америці проживає папуга даної породи. Він вважається останнім представником свого виду, тому тримати птицю у замкненій клітці справжнє знущання над природою. Фахівець радить відвезти його в столицю Бразилії, де згідно з даними він і повинен проживати з іншими птахами.

У спекотній країні знаходиться прекрасна самка на прізвисько Перлинка і ось з нею вони могли б завести потомство і продовжити рід чарівних створінь. Діяти потрібно терміново, а в іншому випадку вони можуть просто вимерти, так і не давши довгоочікуваного для наукових працівників потомства. Дівчина швидко збирає валізи, купує квиток в Ріо-де-Жанейро і відправляється на інший континент, щоб допомогти коханому Голубчику налагодити особисте життя. Мультфільм Ріо (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їм належить пройти нелегкий шлях, адже буквально на кожному кроці на них чатує небезпека. Цинічні і безжальні браконьєри давно мріяли зловити Жемчужинку, а тепер у них з’явилася можливість схопити і другу птицю.

Режисер: Карлос Салдана
В ролях: Джессі Айзенберг, Енн Хетеуей, Джеймі Фокс, Вілл Ай Ем, Родріго Санторо, Карен Дішер, Карлос Понсе, Джордж Лопес, Джемейн Клемент, Джейсон Фриккионе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress