загрузка...


У фільмі описується одна неймовірна історія, що трапилася зі скупим старим. Ебенезер Скрудж дійсно дуже скупий. Події картини відбуваються під час Різдва. У картині дуже багато зворушливих, а місцями і сумних сцен. Скрудж тільки і робить що вважає копійки, єдине що його цікавить в цьому світі, це гроші. Він дуже хоче стати ще багатшим, хоча живе більш ніж в достатку, чого не можна сказати про інших героїв. Він не має наміру розлучатися зі своїми накопиченнями навіть заради того, щоб купити собі пару нових речей, тому ходить весь час в одній і тій же одязі. Зі своїми рідними він також не дуже ладнає. Він завжди один. На роботі він завжди серйозний і похмурий, там ніхто і ніколи не сміється.

Вся атмосфера наповнена мороком. У нього є помічник по імені Боб Кретчитів, який завжди залишається на роботі до останнього години, при цьому отримує мізерну зарплату, але у нього сім’я, і її потрібно утримувати. І ось в один прекрасний день Скрудж приходить увечері додому і їй починає ввижатися, він засинає, а уві сні він зустрічається з Різдвяними Духами, які один за іншим розповідають про моменти в його житті. Але тепер у нього не залишилося ніякої радості і любові, в ньому немає ні крапельки добра і жалю. Кожен новий Дух, який відвідує його здається йому страшніше попереднього.

І ось напевно вже скоро близький момент, який остаточно зведе його з розуму. Але всі мають право на шанс виправитися і побачити щось нове для себе. Мультфільм Різдвяна історія (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Земекіс
В ролях: Джим Керрі, Гарі Олдман, Колін Ферт, Кері Елвіс, Робін Райт, Боб Хоскінс, Стів Валентайн, Деріл Сабара, Сейдж Райан, Ембер Гейни Мзс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress