Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже залюднений острів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Робінзона Крузо завжди тягнуло на різні пригоди, тому він вирушає у далеке плавання. Проте корабель, на якому плив авантюрист, терпить крах і весь екіпаж, який знаходився на ньому, безслідно зникає. Отямився Робінзон на безлюдному острові, де не було ні єдиної душі. Судно, на якому слідував моряк, було повністю розбите, тому шансів поплисти з цього порожнього клаптика землі не було. Єдина надія на виживання – це харчі, залишилася на кораблі. Але виявилося, що острів мав своїх мешканців, які спочатку дуже вороже поставилися до чужинцю, выбравшемуся на берег.

До того ж місцеві звірятка ніколи не бачили людини, який здався їм дуже дивним. Спочатку вони навіть вирішують, що це птах, так як тільки ці істоти здатні ходити на двох лапах. Але познайомившись з Робінзоном ближче, тварини вирішують допомогти йому вижити в цьому незнайомому місці. Їх допомога виявиться дуже корисною, так як цей острів крім них населяли інші тварини, які були дуже небезпечні. З першого дня вони починають справжнє полювання за новим мешканцем.

Але Робінзон Крузо може повністю покластися на своїх нових відважних друзів, які не збиралися кидати його в біді. Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже залюднений острів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вінсент Кестелут, Бен Стассен
В ролях: Ілька Бессин, Дітер Халлерворден, Маттіас Швайгхефер, Айлін Тецель, Кая Янар


загрузка...