загрузка...


Незвичайне старовинне сімейство спадкоємців, проживає в доісторичному замку, обставленому в готичному стилі, якому не завадив би ремонт, продовжують мирно існувати друге десятиліття. Жителі палацу обожнюють свої рідний дім, в якому панує незвичайна атмосфера, наповнена холодом і темрявою. У вікна будівлі ніколи не потрапляє сонячне світло, але мешканці вважають подібні умови найбільш прийнятними для щасливого існування. Вони носять чорний одяг і вважають цей колір самим яскравим в гардеробі, обожнюють прогулюватися по кладовищах і робити деякі дивні речі, які звичайній людині здалися б дуже жахливими.

Глава сімейства зумів стати самим багатим і шанованим підприємцем на планеті і тепер насолоджується тим, що виконує будь-які примхи гаряче коханої дружини і діточок. Разом, вони складають екстравагантну парочку. Дружина в свою чергу не чує душі в коханому і готова заради нього йти на будь-які жертви. Дітлахи, дивлячись на батьків, у всьому їм намагаються наслідувати.

Маля не боїться холодних підземель, і обожнює помучити свого домашнього улюбленця, а бабуся, засинаючи в труні, перед сном випиває пару крапель сильнодіючої отрути. Мультфільм Родина Адамсів (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грег Тірнан, Конрад Вернон
В ролях: Оскар Айзек, Хлоя Грейс Морец, Шарліз Терон, Фінн Вулфард, Еллісон Дженні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress