У стародавні часи великим князем славного міста Мурома був Петро — молодий і хоробрий чоловік, готовий піти заради свого народу на будь-які жертви. Він правил справедливо і практично без особливих пригод до того моменту, як на Русь напав злий Змій, взявся розоряти землі, вбивати ні в чому не винних людей і творити інші неподобства. Як справжній правитель, юний і повний сил князь вирушає на битву з кровожерливої ​​твариною. Після недовгих пошуків, Петро знаходить лежбище ящера і вступає з ним у бій. Величезного праці варто славному богатирю здолати супостата, проте поєдинок не пройшов для Петра безслідно — Змій примудрився поранити князя.

Рана не була смертельною сама по собі — так, незначна подряпина, на яку правдиві воїни і уваги б не звернули. Але в кров Петра просочився смертельний зміїна отрута, який почав повільно вбивати доброго молодця. Жоден муромський волхв, жодна відьма не зуміли вилікувати князя — все їх змови і чарівне зілля виявилися марні проти невідомої отрути. По всій видимості, доведеться Петру загинути в жахливих муках. Але тут йому самі боги вирішують допомогти, пославши князю віщий сон про те, як можна уникнути неминучої загибелі і вилікуватися від страшного отрути, вбиває князя зсередини. Як виявилося, врятувати життя Муромського правителю може тільки проста селянка на ім’я Февронія. Вона єдина в усьому світі, кому під силу вигнати отруту з тіла богатиря. Петро, ​​не довго думаючи, відправляється на пошуки загадкової знахарки. Довго чи коротко, але йому вдається нарешті таки відшукати її.

Февронія виявилася зовсім юної і дуже красивою дівчиною, яка, однак, виставила князю одна умова — вона погодиться його вилікувати, якщо він пообіцяє взяти її за себе заміж. І Петро погоджується, ще не знаючи, до яких наслідків це призведе його особисто і все князівство. Мультфільм Розповідь про Петра і Февронію (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Юрій Рязанов, Юрій Кулаков
В ролях: Владислав Юдін, Юлія Горохова, Іван Охлобистін, Володимир Антоник, Костянтин Карасик, Віктор Вержбицький, Диомид Виноградов, Вадим Медведєв, Арзу Сулейманова, Сергій Усков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress