загрузка...


Коли Майкл Логан дізнався про існування порталу в інший світ, то на нього почалося полювання. Навіть незважаючи на те, що Майкл більшу частину життя служив в армії, його вирішують знищити. Майкл не зміг змириться з тим, що військові будуть використовувати портал у своїх цілях і не відкриють світу правду. За Майклом почали полювання найзапекліші вбивці і кращі спеціальні агенти уряду. Незважаючи на це, Майклу вдалося вижити. Більш того, йому вдалося потрапити в той портал. Як виявилося, портал – це двері до інших світів, які заселені як добрими, так і злими істотами.

Поки уряд США не знає, що робити з порталом. Адже він може бути, як ключем до неймовірних знань, так і причиною знищення всієї планети. Тому уряд приймає одне з найважливіших своїх рішень. Вони вирішили востаннє відправити розвідувальну групу в інший вимір, а слідом знищити портал. Цю групу очолить Майкл. Він вже був в іншому вимірі і приблизно уявляє, що їх там може чекати.

З чим доведеться зіткнуться розвідувальній службі? Які перешкоди їм належить подолати? Чи повернуться вони додому? Що для них підготував паралельний світ? Мультфільм Розвідувальна служба «Череп» 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енеас Мідлтон
Актори: Леон Флейшер, Джейсон Коко Бріджес, Енеас Мідлтон, Хардлі Девідсон, Девід Мастерсон, Деніс Морено

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress