загрузка...


Головним героєм мультфільму «Рубі і Повелитель води» є божа корівка по імені Рубі. Все життя він прожив в лабораторії, де його будинком була невелика скляна банка. По сусідству з сонечком живуть і інші комахи, у яких також є власні банки. Кращим іншому Рубі є бабка Повелитель води. У друзів є велика мрія – найбільше на світі вони хочуть вирушити в загадкову чарівну країну під назвою Золотий Каньйон. Згідно легендам, це місце є справжнім раєм для комах, ось тільки далеко не всі вірять в його існування. Рубі і Повелитель води вирішили, у що б то не стало, здійснити свою мрію.

Вони відправляються у вкрай небезпечне, але неймовірно захоплюючу подорож на чарівній гігантської птиці – тільки так можна дістатися до Золотого Каньйону. Попереду героїв чекає безліч пригод, про які раніше вони могли тільки мріяти. Божа корівка і бабка заведуть нових друзів, а також повстречают небезпечних супротивників. Мультфільм Рубі і Повелитель води (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їм доведеться протистояти цілій армії королівських ос і вступити у двобій з самим небезпечним супротивником — ящіркою Ти-Рексом. Вони не пошкодують про те, що відправилися в подорож, адже це все заради здійснення мрії.

Режисер: Дін Ши
В ролях: Лю Чуньянь, Чжан Лей, Чжан Яохань, Ван Ичэнь

загрузка...