Всім давно знайома історія про чудову Аріель, є молодий русалкою. Однак її початок залишається нерозгаданим. Як вона провела свої ранні роки, і як їй вдалося перетворитися в справжню русалку, яка здобула світову популярність? Коли сімка русалок, при цьому є принцесами, були зовсім малятами, Тритон, правлячий в підводному світі, займався управлінням усіма водними просторами, в які входять різні моря і океану, не поодинці, а разом зі своєю обраницею, прекрасною королевою Афіною. В Атлантиці переважали лише позитивні емоції, чутно було лише сміх, так само відчувалося радість і тепло, що виходить від інших.

Тут було повно музики, за що Афіна і полюбила ці місця. В один прекрасний мить в подарунок від чоловіка вона отримує скриньку, та не просту, а музичну. Після того, як вона гине у трагічних обставинах, що сталася із-за цієї самої скриньки і несподіваної появи групи людей, Тритон перейнявся почуттям ненависті до людей, а в своєму королівстві зробив музику забороненою. Коли сім русалок підросли і стали зовсім дорослими, їх передали в руки гувернантки.

У цей момент Аріель усвідомлює, що її життя просто не може обійтися без музики, таке нудне існування доводиться їй не по душі. Але як виправити ситуацію? Мультфільм Русалочка: Початок історії Аріель (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пеггі Холмс
В ролях: Джоді Бенсон, Семюел Е. Райт, Джим Каммінгс, Саллі Філд, Паркер Горіс, Тара Стронг, Дженніфер Хейл, Грей Делісл, Джефф Беннетт, Карі Уолгрен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress