Як бути, якщо ти простого роду, небагатий, а грошей і щастя хочеться? Відправитися в далеку подорож за мрією і в далеких країнах, використовуючи свій талант, знайти те, про що старці звіщають. Саме так і вчинив головний герой цього мультфільму. Гусляр Садко давно прославився. Всі знають, як він побував у гостях у морського царя і знайшов своє щастя. І про чарівних гуслях Садко всі чули. Але як все відбувалося насправді? Жив-був на Русі простий хлопець Садко. Простий – та не простий. На гуслях вмів грати та так майстерно, що всі, хто музику почує, починають танцювати і не зупиняйтеся, поки гуслі не замовкне.

Зустрів якось Садко древнього старця. І повідав йому старець дивовижну історію. Мовляв, є десь за морем чарівний птах, хто тієї птахом володіє, того щастя само в руки дається. І розмріявся Садко птицю ту добути, щоб він сам і жителі його рідного міста завжди щасливі були і горя не знали. Сів Садко на корабель і вирушив в заморські країни за своєю мрією. Багато пригод пережив, багато небезпек зустрів на своєму шляху. І хлопець потрапив на дно морське. Править у тому царстві Морський цар. Та ось біда – образився цар на Садко за те, що підступи різні став йому підлаштовувати. Як звичайному гусляру боротися з самим морським царем? Складно б Садко було, та знайшлися помічники. Серед них і сама дочка царя – морська царівна, якій сподобався гожу хлопець. Мультфільм Садко (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але і у царя є спільники. Підводний відьма Барракуда злобна і хитромудра. Вона все бачить, от і любов морської царівни до Садко помітила. Але не відступиться гусляр від своєї мрії і буде боротися за свою любов. Навіть морські лиходії йому не завадять.

Режисер: Віталій Мухаметзянов, Максим Волков
В ролях: Марія Шалаєва, Любов Аксьонова, Катерина Варнава, Михайло Єфремов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress