За основу сюжету покладена правдива історія, яка мала місце за часів Першої світової війни на французькому фронті. Сюжет закручений навколо пса-сержанта на прізвисько Стаббі. Він будучи бездомним голодуючим цуценям потрапив в хороші добрі руки. Молодий солдат взяв його з собою на фронт, де він став американським героєм полку. Цей щеня виріс і став сильним і мужнім псом. Він брав участь у багатьох боях, рятував поранених і ловив шпигунів. Стаббі був удостоєний багатьох урядових нагород за свої подвиги. Крім того, він був зведений в почесний ранг офіцера.

З наближенням Першої світової війни Роберт Конрой, молодий армійський рядовий, усиновлює бродячого короткохвостого тер’єра. Конрой називає свого нового друга Стаббі і дає йому будинок, сім’ю і шанс відправитися в пригоду, яке визначить століття. Мультфільм Сержант Стабби: Американський герой (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Обидва швидко опинилися в окопах Франції і на шляху до історії. Французький солдат Гастон Батист дружить з людиною і собакою і супроводжує їх в епічну подорож через суворі умови і неймовірні акти мужності

Режисер: Richard Lanni
Актори: Логан Лерман, Хелена Бонем Картер, Жерар Депардьє, Jordan Beck, Jim Pharr

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress