Мультфільм Сезон полювання 4: Байки з лісу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мультфільм «Сезон полювання 4: Байки з лісу» продовжить розповідь про двох веселих товаришів — оленя на ім’я Еліот і ведмедя Бузі, а також їх вірних друзів. На цей раз Елліот і Буг збираються піти в похід на кілька днів. Якщо олень чекає цього дня із нетерпінням, то Буг не дуже-то хоче туди йти. Причина цього в тому, що Буг боїться, що на нього не може зазіхнути Вовк-Перевертень, про який за вогнищем розповів Елліот. Олень розуміє, що грізлі став дуже боязкий, а тому вирішує допомогти йому побороти страх. Елліот відмінно знає, що від фобії можна позбутися, якщо перебороти її.

Для цієї мети він просить товаришів влаштувати для Бугу костюмоване випробування. У ньому він повинен буде подолати псевдо-перевертня. Так як в протилежному випадку, канікулам з походом вже точно не відбутися. Трапляється так, що плани Еліота зриваються. Буг і справді дуже сильно злякався, плюс до всього чутки про вовка-перевертня розійшлися по всьому лісі. Мультфільм Сезон полювання 4: Байки з лісу (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А тому було оголошено про новий сезон полювання. Звичайно ж, злий мисливець не буде полювати за перевертнем, йому буде набагато цікавіше, якщо ж він розчавить Бугу і його зграю.

Режисер: Девід Фейсс
В ролях: Уілльям Таунсенд, Меліса Штурм, Тревор Дивэлл, Гарі Чок, Брайан Драммонд, Кетлін Барр, Шеннон Чан-Кент, Мішель Мурдокка, Пітер Келамис, Меттью Тейлор Ст.


загрузка...