загрузка...


У далекому царстві в невеликому будиночку, загубленому серед боліт, проживав величезний, незграбний огр зеленого кольору, відомий під ім’ям Шрек. Він встиг прославитися на всю округу досить кепським характером і отшельническим способом життя. Але одного разу його самотність порушили, при чому самим грубим чином. Несподівано в будинку з’явилася юрба казкових створінь, вигнаних з рідних місць неприємним типом, правителем країни, противним карликом Фаркуад. Розсерджений Шрек відправляється в королівський замок, щоб з’ясувати причини раптової появи великої кількості небажаних гостей.

У відповідь же Фаркуад запропонував взаємно вигідну угоду. Велетню необхідно вирушити в далеку, небезпечну дорогу, щоб визволити з ув’язнення прекрасну принцесу Фіону, яка охороняється вогнедихаючим драконом, і доставити в цілості й схоронності. Мерзенний карлик давно поклав око на красуню і мріє одружитися на ній. В разі успішного проведення операції велетень миттєво позбутися від присутності забавних істот на території свого болота.

Розуміючи, що іншого вибору немає, огру довелося піти на угоду. Правда, він і гадки не мав, які неймовірні пригоди чекають його попереду. Мультфільм Шрек (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вікі Дженсон, Ендрю Адамсон
В ролях: Майк Майерс, Едді Мерфі, Кемерон Діаз, Пітер Денніс, Джон Літгоу, Венсан Кассель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress