загрузка...


Захоплюючий мультфільм нагадує давню істину, що свідчить, що важлива частина будь-яких договорів завжди написана маленьким шрифтом. Шрек має велику сім’ю-багато дітей, люблячу дружину, хороших приятелів і навіть вірних шанувальників, охочих почути Його рик. Здається, що все добре, але огр розуміє, що йому дуже не вистачає спокійного життя на рідних болотах. Він сумує і одного разу усвідомлює, що не може так жити далі. Шрек вступає в конфлікт з Фіоною, ображає приятелів і тікає з дому.

Він поки не знає, куди піде і натикається на якогось карлика Румпельштільцхена, підступного ділка, який завжди готовий зробити пропозицію будь-кому, що розчарувався в житті подорожньому. Треба, всього лише, підписати з ним договір, в результаті, бажання моментально здійсниться. А Шреку, взагалі — то, потрібно трохи-пережити один єдиний день з минулого життя. Він швидко підписує пергамент, навіть толком не ознайомившись з його вмістом, віддавши карлику інший день — свої іменини. Неуважний наївний огр навіть не здогадується про те, що сталося.

Тому, він дуже здивований, коли виявляє, що більше не має сім’ї. Про нього ніхто не пам’ятає — ні кохана ні діти, ні приятелі… Мультфільм Шрек назавжди (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Мітчелл
В ролях: Майк Майерс, Едді Мерфі, Кемерон Діаз, Антоніо Бандерас, Джулі Ендрюс, Джон Хемм, Джон Кліз, Волт Дорн, Джейн Лінч, Крейг Робінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress