Мультфільм Сімейка Крудс перенесе вас в далекі часи, коли на Землі ще не зародили великі міста, а людина жив у печері, остерігаючись величезних і неймовірно небезпечних хижаків. Глава сімейства, Груг, щиро переконаний, що його родині вдається вижити тільки завдяки основному принципу – не можна допускати в життя нічого нового. Кожен день сімейка Крудс полягає в добуванні й розподілі їжі, а з настанням темряви вони ховаються у своїй печері, закривши вхід величезним каменем. Виходити за межі найближчої галявини їм категорично заборонено. Але в цій сім’ї є цікава та непосидюча дівчинка – Гіп.

Вона періодично порушує заборони і одного разу підіймається високо на гору. Відкрився вид відкриває перед нею велику таємницю – попереду може бути багато нового і цікавого. Там вона знайомиться з Малим, який не боїться змін і, до того ж, передрікає швидкий кінець світу. Буквально на наступний день відбувається землетрус, в результаті якого Крудсы позбавляються свого притулку. Мультфільм Сімейка Крудс (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їм належить далекий шлях у пошуках нової печери. Для людей, звиклих до постійності, це справжнє випробування, але Гіп розуміє – нарешті в її житті почалися пригоди!

Режисер: Кірк де Мікко, Кріс Сандерс
В ролях: Ніколас Кейдж, Емма Стоун, Райан Рейнольдс, Кетрін Кінер, Клоріс Лічмен, Кларк Дьюк, Кріс Сандерс, Ренді Тому

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress