Крудси прекрасно себе почувають в сонячній долині. У доісторичні часи людям всюди було небезпечно. Тут також поруч жили кровожерливі тварини. Героїв, перш за все, цікавить полювання, оскільки це єдиний спосіб забезпечити себе їжею. Сімейство удосконалює навички виживання. Суворий і непередбачуваний світ виглядає більш привабливо і безпечно, якщо члени сім’ї тримаються разом. У глави сімейства Груга не було особливих проблем. Щасливому і безтурботному людині подобався теперішній спосіб життя.

Однак зміни настали раптово, коли на горизонті з’явилася мама дружини Угги. Груг зіткнувся з справжнім кошмаром. Він навіть поміняв роботу — герой виконував обов’язки приманки для звірів. У старшої дочки сформувалися власні погляди на життя. Іп хоче стати популярною, щоб опинитися в мисливському кола обраних. Крудси стикаються з різними проблемами, проте дружне і згуртоване сімейство об’єднується, якщо комусь потрібна невідкладна допомога.

Боротьба за виживання в долині ведеться безперервно. Герої тримаються разом, а значить, їх шанси не стати їжею для дикого хижака різко збільшуються. Вони могли б служити чудовим прикладом для інших людей… Мультфільм Сімейка Крудсів 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кірк де Мікко, Кріс Сандерс
В ролях: Кетрін Кінер, Емма Стоун, Райан Рейнольдс, Леслі Манн, Кет Деннінгс, Ніколас Кейдж, Клоріс Лічмен, Кларк Дьюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress