Мультфільм Сімейка монстрів (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чудовий і зворушливий мультфільм знятий по відомій дитячій книзі. Якщо перекласти назву цього мультика дослівно, то виходить, що ніби — то монстри з коробок або тролі з коробки. У російському ж прокаті ці істоти отримали наймиліша назва — їх мило прозвали Коробяками. У містечку під назвою Чизбридж, цих Коробяк винищують, бояться і ненавидять всі місцеві жителі. Кожен такий монстрик носить на собі якусь картонну коробку, ховаючись в ній як у панцирі. Живуть, що залишилися, Коробяки під землею, вночі виходячи на поверхню. За що ж їх винищують? Ходять по місту чутки, мовляв злі вони і дітей викрадають.

Так би і тривала ця ворожнеча, поки не винищили б останнього коробкового монстрика. Але з’являється незвичайний хлопчик, за назвою коробки його називають Еггз, він і не зовсім хлопчик і не зовсім Коробяка, щось середнє. Монстрики стали йому сім’єю і виховали його як свого з самого дитинства,такий ось коробковий Мауглі. Тільки замість вовків Прямокутні Чудики. Потрапляючи у велике місто, хлопчик і дізнається що він ніякий не Коробяка Еггз, а звичайний людський хлопчик.

А далі належить йому найважливіша місія переконати місто в несправедливому і варварському ставленні до милим коробковим монстрикам. Мультфільм Сімейка монстрів (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грем Эннэбл, Ентоні Стакки
В ролях: Бен Кінгслі, Джаред Харріс, Нік Фрост, Річард Айоади, Ді Бредлі Бейкер, Стівен Блум, Ніка Футтерман, Трейсі Морган, Пет Фрэли, Фред Татаскьор


загрузка...