Мультфільм Синтел (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цей фантастичний повнометражний мультфільм обов’язково повинен сподобатися і маленьким глядачам, і глядачам постарше, оскільки він розповідає нам дуже зворушливу і навіть героїчну історію, покликану навчити дітей цінувати дружбу і самовіддано віддавати що — то до того, кого любиш. Головною героїнею мультика стає дівчинка по імені Синтел. А сюжет починає розвиватися з того моменту, як наша героїня випадково знаходить незвичайну тварину – маленького дракончика з поламаним крилом. Дівчина забрала собі дракона, назвала Чешуйчиком і стала доглядати і оберігати звіра.

У підсумку, дракон так і залишився жити у дівчини вдома. Тільки одного разу маленького друга Синтел забрав у невідомому напрямку величезний і небезпечний дракон. Природно, дівчинка не змогла з цим змиритися і незабаром вирішила відправитися в небезпечну подорож, щоб знайти свого улюбленця. Під час дороги Синтел зустрічає старого шамана, який і розповів їй історію про велику країні, де живуть одні дракони. Звичайно ж, дівчинка вирушає в цю саму країну, де і знаходить печеру того дракона, що забрав Чешуйчика. Мультфільм Синтел (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але дракон ні за що так просто не віддасть свій трофей, тому тепер Синтел доведеться битися за свого улюбленого вихованця буквально не на життя, а на смерть, адже в цій сутичці в живих повинен залишитися тільки один.

Режисер: Колін Леві
В ролях: Халіна Рейн, Том Хоффман


загрузка...