загрузка...


Нові захоплюючі пригоди Скубі-Ду і його друзів. Головний герой разом зі своїми приятелями Дафной, Велмой, Фредом і Шеггі проводить літні канікули на австралійському континенті. У пошуках розваг весела компанія їде в невелике містечко, щоб побувати на музичному фестивалі зі зловісним назвою «Вампірський рок». Там відбувається зустріч Скубі-Ду з його давніми подружками з жіночої рок-групи «відьми». Торн, Даск і Місяць отримали запрошення виступити на фестивалі. Зараз дівчата терпляче очікують своєї черги, щоб піднятися на сцену.

Але невідомі особи перешкоджають проведенню концерту і викрадають дівочу групу. Скубі-Ду з’ясовує, що за зникненням дівчат стоїть місцеве Чудовисько Йові Йаху, яким австралійці лякають маленьких дітей. Саме за його наказом три злісних духа вкрали артистів.

Скубі-Ду і його відважна команда збираються перешкодити підступним планам стародавнього Йаху… Мультфільм Скубі-Ду! І легенда про вампіра (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Скотт Джералдс
В ролях: Кейсі Касем, Френк Уелкер, Ніколь Джаффе, Хезер Норт, Джефф Беннетт, Сонні Дей, Дженніфер Хейл, Том Кенні, Філ ЛаМарр, Майкл Нілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress