Шанувальники пригод команди Скубі-Ду в черговий раз зможуть зустрітися на екрані зі своїми улюбленцями. Відома кіностудія Warner Bros. Animation приготувала для глядачів повнометражний, барвистий мультфільм «Скубі Ду і Привид-Гурман». На цей раз хлопцям належить відправитися в рай для гурманів, щоб провідати двоюрідного дядька Фреда, який працює шеф-кухарем. Дядько Боббі Фрей готує вишукану їжу в одному з найпрестижніших ресторанів світу. Ось тільки з недавніх пір в цьому містечку стає все менше і менше клієнтів, а бізнес Боббі Флея йде на спад. Люди дуже налякані легендою про Червоному примару і масово покидають ці місця.

Навіть місцеві жителі залишають свої будинки і відправляються в невідомість, щоб врятувати себе від зловісного примари. Що вже казати про туристів, які і поготів не хочуть їхати сюди. Справи дядьки йдуть не дуже добре. Саме тому він покликав на допомогу свого племінника і його друзів. Вкотре команді Скубі-Ду належить розкрити загадкове справу і вивести шахраїв на чисту воду.

Але перед цим хлопці переживуть неймовірна пригода, яку вони запам’ятають на все життя. Що ж, подивимося, як команда в цей раз буде розплутувати клубок з таємниць із загадок. Мультфільм Скубі Ду і Привид-Гурман 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Даг Мерфі
Актори: Джада Де Лаурентііс, Боббі Флей, Грей ДеЛісл, Меттью Ліллард, Кейт Мікуччі, Маркус Самуельсон, Френк Велкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress