Мультфільм Смерть Супермена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чоловік у синьому костюмі з Ліги супергероїв рятує світ, всякі там мужики в технологічних залізних костюмах розлітаються по окрузі як порожні пакети за вітром після його міцних ударів і прийомів інопланетного карате. Його наступний суперник — дядько Думсдэй, така ж сильна ерундовина з космосу як і наш герой, але тільки зла і агресивна, яка бажає влади над світом, прям як моя качечка. Ось тут-то і може настати смерть нашого великого супермена, тому що ворог сильніший, хоча якщо Ліга допоможе, то цей накачаний літаючий мужик зможе вижити.

Після довгих роздумів, Кларк Кент все ніяк не може визначиться з рішенням, розкрити свою таємну особистість своєї улюбленої Лоїс Лейн. Але думати про це далі він не може, з-за того, що на землю приземляється небезпечна істота Думсдей, несе його рідному місту руйнування і загибель. Мультфільм Смерть Супермена (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Супермен збирає Лігу Справедливості, щоб здолати небезпечного ворога, але герої виявляються безсилі і Супермени доводиться пожертвувати собою, не давши чудовиську завдати ще більшої шкоди іншим.

Режисер: Сем Лью, Джейк Касторена
В ролях: Розаріо Доусон, Нэйтан Филлион, Джеррі О’коннелл, Метт Лантер, Ребекка Ромейн, Рейн Вілсон


загрузка...