загрузка...


Бравим і заповзятливим непосидам з чарівної держави ніколи не сидиться на місці. Вони не люблять нудьгувати, і одержимі вивченням невідомості, вражаючими відкриттями і сумасбродскімі авантюрами. Незабаром у найбільш господарського персонажа — Капатича повинен буде наступити День Народження. Природно інші Смішарики пригнічені підготовкою до майбутнього торжества і пошуком відповідного подарунка для кращого друга. Крош зважився виділитися з натовпу і запропонував звернутися в спеціальну компанію під назвою «Дежавю».

З рекламного ролика, стає ясно, що співробітники агентства запросто здатні влаштувати стрибок у часі. Всі інші з натхненням підтримали подібну ініціативу, скоєно не підозрюючи про те, що їх чекає попереду. Випадкове відхилення від конструкції призвело до вельми несподіваних наслідків, і вся група виявилася розкидана по різних тимчасовим епох. Їм доведеться виживати в украй непростий час. А призвідник веселощі зустрічається зі своїм давнім предком. Шерк намір допомогти герою повернутися в свій час.

Попереду персонажа чекає чимало перешкод, але він повинен все виправити, адже сам винен в події колапсі. Мультфільм Смішарики. Дежавю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Денис Чернов
У ролях: Володимир Постніков, Вадим Бочанов, Сергій Мардарь, Михайло Черняк, Світлана Письмиченко, Антон Виноградов

загрузка...