У цьому мультику дві команди діточок протистоять один одному під час турніру за особливою версією гри в сніжки, що триває всі зимові канікули. У кожної команди є свій генерал, а мета — розкішний крижаний замок, обладнаний не по-дитячому серйозно. Щоб підігріти інтерес, був зібраний гідний призовий фонд з іграшок учасників. Малюкам належить навчитися злагоджено працювати разом, щоб досягти перемоги, і маленьким глядачам буде дуже корисно прийти до цього висновку разом з героями. Сюжет сповнений кумедних моментів і жартів, анімація зроблена досить якісно, та й озвучка хороша.

У селі, де багато хлопчаків, з’являються нові дівчатка Софі і її молодша сестричка Люсі. Приваблива Софія відразу ж сподобалася користується тут популярністю Люку, проте Снігова битва зробила їх супротивниками, розділивши по різні боки. Мультфільм Снігова битва (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Згідно з правилами гри, учасникам двох команд необхідно спорудити сніговий замок, а переможуть ті, хто протриматися до кінця зимових канікул. Маленьких героїв чекають забавні пригоди і сама захоплююча снігова битва.

Режисер: Жан-Франсуа Пулі, Франсуа Бріссон
Актори: Анджела Галуппо, Марилуп Вульф, Люсінда Девіс, Ніколас Савард-Хербер, Софі Кадьо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress