Герда відважна, добра дівчинка, постійно опиняється разом з вірними друзями в центрі подій неймовірних. Мужнім героям неодноразово доводилося рятувати казкове королівство від всіляких лих, влаштовуються підступними лиходіями. Зараз чарівному світу загрожує король Хаград. Могутній правитель неймовірні зусилля доклав, щоб своє врятувати сімейство від загрозливих дій володарки Північного полюса. Розсерджений король-батько, ледь не втратив сім’ї, збирається захистити планету від небезпеки, що виходить від усього магічного.

Він створює в недоступному для інших людей місці невидиму, ретельно охороняється територію, куди збирається помістити всіх чародіїв, що займаються чарами. Тільки безстрашна дівчинка зможе зупинити жорстокого тирана, оскільки ніякого відношення не має до чаклунства, використовуючи інші методи боротьби. Смілива, цілеспрямована Герда в супроводі компанії нерозлучних товаришів відправляється назустріч небезпечним і водночас захоплюючим пригодам. Їм доведеться зі справжніми зіткнутися лиходіями, що володіють надприродними здібностями, що дозволяють здійснювати непередбачувані злодіяння. Однак міцна дружба, згуртованість і взаємна підтримка допоможуть героям чинити гідний опір ворогам і серйозні перешкоди подолати на шляху до мети.

Щоб звільнити невинних в’язнів з ув’язнення, хлопцям потрібно проникнути в Задзеркаллі, де існують зовсім інші закони. Вхід в таємне місце звичайним оком не видно і ретельно охороняється. Мультфільм Снігова Королева: Задзеркалля (2018) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Олексій Цицилін, Роберт Ленс
В ролях: Ліна Іванова, Володимир Зайцев, Ольга Зубкова, Микита Прозоровський, Всеволод Кузнєцов, Ляйсан Утяшева, Ірина Безрукова, Надія Ангарська, Микола Бистров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress