«Снігові гонки» — це мультфільм, що оповідає про дітей з невеликого села, розташованого в Канаді. З настанням зимового періоду часу, всі діти села оголошують про зимові змагання. Кожен житель зобов’язаний мати сани, і не звичайні, а спеціально створені для подібного виду змагання. Крім цього їм необхідно побудувати спеціальну Гоночну дорогу, і зустрітися віч-на-віч з незнайомими суперниками. Кожен з учасників може піти на будь-які заходи, аби здобути перемогу, і отримати довгоочікуваний приз.

Невелика канадська Сільце представлена в цій картині у всій красі. На засніжених схилах дітвора вирішує влаштувати змагання зі снігових перегонів. Таке можливо тільки в зимову пору року, а значить не можна втрачати момент стати чемпіоном. Кожен учасник робить собі санки самостійно, використовуючи кмітливість і винахідливість. Мультфільм Снігові гонки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки ці змагання є таким же видом спорту, в яких обов’язково присутня підступність, обман і зрада. Заради перемоги всі засоби хороші, і багато учасників готові крокувати буквально по головах своїх суперників.

Режисер: Бенуа Годбут, Жан-Франсуа Пулі, Франсуа Бріссон
Актори: Соня Болл, Люсінда Девіс, Тод Феннел, Ноель Фішер, Доун Форд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress