загрузка...


Багато дітлахів з нетерпінням очікують настання довгоочікуваної зими. Саме ця пора року відкриває масу цікавих можливостей для молодого покоління. Незважаючи на сильний і нещадний холод, хлопці і дівчата поспішають вийти на свіже повітря, щоб покататися на санях в оточенні однолітків. Хлопчина на ім’я Френкі збирає команду завзятих спортсменів, яким добре знайомий дух суперництва. Дітлахи починають підготовку до майбутніх змагань. Список бажаючих приєднатися до перегонів поступово збільшується.

Тепер в заїзді бере участь зарозумілий і трохи загадковий Зак, а разом з ним і кузен Чарлі. Навіть зарозуміла дівчинка Софі виявила бажання взяти участь в настільки спокусливою і привабливою затії. Хлопці майструють дивовижні і вражаючі санки. Діти вже не можуть дочекатися, коли їх шедеври нарешті проявлять себе в дії. Мультфільм Снігові перегони (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кожен з гонщиків налаштований рішуче і готовий до наближається заходу. Однак в самий розпал змагань трапляється дещо непередбачене. Але головний герой і його приятелі не збираються здаватися на півдорозі до бажаної перемоги.

Режисер: Бенуа Годбут, Жан-Франсуа Пулі, Франсуа Бріссон
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress