загрузка...


Малюк Чарлі ще не дотягувався до дверного дзвінка, а в глибині душі вже мріяв переплюнути всі подвиги супергероїв з коміксів. Нехай йому поки не вистачає рішучості, щоб стати першим в дитячій групі. Так і дорослих хлопців побоюється, хто знає, що у них на думці? Загальновідомих хуліганів хлопчик намагається обходити «по стінці». Це ще один мінус у скарбничці досягнень майбутнього героя. Але немає на світі таких людських слабкостей, які не можна перемогти в міру дорослішання. Хоча на даному етапі життя скромному Брауну знайти упевненість в собі допомагає близький друг, норовить лизнути шорсткою мовою.

Улюбленець Снупі – собака, яка вміє вибудовувати життєві пріоритети без допомоги дорослих. Та й навіщо відважному псу стороння підтримка? Що ще залишилося на світі, у чому він не досяг успіху? У спортивному забігу завжди приходить першим! На танцювальній арені – просто бог! Всі книжки в дитячій кімнаті Чарлика «перещелкал», як смачні горішки! А як він управляє «небесної птахом»? Його високий пілотаж змушує льотчиків, стрімко борознять небо на винищувачах, кусати лікті від заздрощів.

Навіть перша закоханість одного не дозволить застигнути в позі кам’яної статуї. Нехай у Снупі немає досвіду в амурних справах, все ж страждати одному не дозволить. Мультфільм Снупі і дрібнота пузата в кіно 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стів Мартіно
В ролях: Тромбоун Шорти, Ребекка Блум, Анастасія Бредіхіна, Франческа Капальді, Крістін Ченоует, Олександр Гарфин, Ной Джонстон, Білл Мелендес, Хедлі Белль Міллер, Micah Revelli

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress