Головним героєм мультфільму виступає звичайний репортер на ім’я Грант. Не так давно чоловік прибув з материка. Сьогодні його головна мета-досліджувати стародавні руїни, які зберігають в собі таємницю існування магічних смарагдів. Адже, згідно з легендою, ці камені можуть наділити свого власника неведанной силою. Ось тільки юнак поки не знає, що він жоден, хто цікавиться цим безцінним артефактом. У підсумку подібна необачність мало не позбавляє гранту життя-адже, відкопавши один зі смарагдів, він стикається зі злісним Доктором Егманом, який також мріє заволодіти заповітними каменями.

Мета негідника вельми тривіальна — за допомогою довгоочікуваної знахідки він планує захопити весь світ і стати його одноосібним правителем. Заради досягнення заповітної мрії підлий Егманом готовий піти на будь-які мерзенності. У підсумку одержимий доктор посилає по сліду журналіста свою армію роботів. Адже мерзотник посмів сунути свій зухвалий ніс, куди не варто було його пхати. Але, на щастя для головного героя, протистояти Егману без чиєї-небудь допомоги йому не судилося-на виручку репортеру прийде Їжак Соник, а також його вірні друзі Тейлз і Емі.

Спільними зусиллями відважна команда постарається зробити все можливе, щоб зупинити злого доктора і не дати йому здійснити його мерзенні плани… Мультфільм Сонік в кіно (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Фаулер
В ролях: Джим Керрі, Джеймс Марсден, Ніл МакДонаф, Бен Шварц, Тика Самптер, Адам Паллі, Ліенн Лэпп, Дебс Ховард, Бейлі Скойе, Эльфина Люк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress