загрузка...


Рудий лупатий котяра по кличці Гарфілд зі своїми друзями проживає в світі коміксів. Він переживає все, що намалюють художники в черговому номері журналу. Але одного разу сталося так, що песик Оді вирішив заховати подалі кісточку, яка йому була дана в якості реквізиту для чергового коміксу. У пошуках хорошого затишного містечка для кісточки Оді випадково знаходить якусь діру в просторі, яка з’єднує реальний світ з їх намальованим життям. Герої коміксів, як це не дивно, мають можливість спостерігати за реальним світом за допомогою великого екрана.

Через цей екран втомлений від рутинного життя товстий кіт побачив, як в реальне життя засмоктало спочатку кісточку, а потім і самого Оді. У Гарфілда народжується негайне бажання потрапити в світ реальності і відпочити там від своєї сірої повсякденності. Сказано — зроблено: Гарфілд приєднується до Оді. Проходить зовсім мало часу, і веселій парочці цього вистачає, щоб усвідомити, що вони потрапили в якийсь божевільний світ жорстокості. У коміксах, хоч і було нудно і рутинно, але зате безпечно для життя, тепло і ситно. Гарфілд і Оді вирішуються повернутися назад, але у них не виходить. Мультфільм Справжній Гарфілд 2007 дивитися в хорошій якості.

Тоді друзі відправляються в редакцію, де друкують комікси про них, щоб просити людей про допомогу. Проте ж люди, стурбовані зникненням головних персонажів, вже збираються взяти на їх ролі двох собак.

Режисер: Марк А. З. Діппе, Ген-хо
В ролях: Френк Уелкер, Райиа Бароуди, Грегг Бергер, Пет Фрэли, Дженніфер Дарлінг, Грег Іглз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress