Роберт і Хелен Парр — супергерої. Кожен день вони стоять на сторожі порядку. Вони володіють надприродними силами і використовують їх для боротьби зі злочинцями. Вже на протязі двадцяти років Роберт і Хелен рятують невинні життя. Крім упіймання суперзлодеев, вони борються з пожежами, грабіжниками і дрібними злочинцями. Лише завдяки цьому, жителі міста не турбуються про свою безпеку. Але одного разу все змінюється.

У місті з’явилися затяті противники супергероїв. Це були звичайні люди, які порахували здатності Роберта і Хелен небезпечними для життя мирних громадян і подали на них до суду. В результаті цього, Роберту і Хелен довелося пообіцяти жителям міста більше ніколи не застосовувати свої сили. Як тільки Роберт і Хелен заявили про свою обіцянку, в місті різко виріс рівень злочинності. Кругом почали відбуватися пограбування і вбивства. Але навіть незважаючи на це, Роберт і Хелен не втручалися. Вони лише спостерігали за те, що відбувається і шкодували про те, що не можуть нічим допомогти.

Але коли в місті з’являється черговий суперлиходії і починає тероризувати мирних жителів, Роберту і Хелен доведеться порушити свою обіцянку. Чи зможуть вони порушити свою обіцянку? Чи знищать вони суперлиходія? Мультфільм Суперсімейка 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Берд
В ролях: Холлі Хантер, Семюел Л. Джексон, Сара Вауелл, Реймонд Очоа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress