загрузка...


Дорослі завжди намагаються застерегти власних нащадків від помилок, які колись робили самі, намагаючись побудувати щасливе майбутнє. Вони намагаються самостійно розпланувати існування дітей, не цікавлячись їх думкою. В таких випадках не враховуються абсолютно бажання підростаючої зміни, їх здібності і уподобання. Подібна поведінка може призвести до непередбачуваних, неприємним наслідків, які неможливо виправити, і щось змінювати занадто пізно. У звичайному сімействі існують традиційні проблеми, характерні для будь-якого осередку суспільства, де стикаються інтереси двох поколінь.

Папа Копі масу зусиль докладає, щоб правильно підростаючого виховати сина, направити його в єдино правильному напрямку, щоб не відхилятися від встановлених в суспільстві загальноприйнятих норм. Відповідальний батько бажає, щоб його син виправдав покладені на нього надії і виріс успішною людиною, не виділяючись серед інших громадян, наступних правильною, життєвою дорогою. Однак з’ясовується, що достовірно не відомо нікому, що виключно є вірним, а що абсолютно неправильним. Зламати дитину, змушуючи дотримуватися її власних правил, досить просто. Але тільки чи дійсно необхідно здійснювати подібного роду насильство над внутрішньою природою маленької, що формується особистості.

На щастя, в одноманітному, не відрізняється яскравими фарбами світі, де повсякденність нагадує одноманітну, безрадісну рутину, теж можна все до невпізнання змінити. Мультфільм Схожі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рафаель Кано, Даніель Мартінес Лара
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress