загрузка...


Блискавка МакКвін гоночний автомобіль, який завоював завдяки своїй завзятості запаморочливу вдячність його фанатів, кожен раз завойовуючи перше призове місце. Він звик до овацій захопленої публіки і до того, що в його арсеналі вже існують всі можливі номінації. Герой знаменитий в кожному куточку величезного світу, але поки, що в своєму житті нічого крім швидкісної траси ще не бачив. Але одного разу сталося несподіване, на одному з чергових чемпіонатів Блискавка прийшов до фінішу разом з двома іншими учасниками, після чого неупереджене журі вирішує провести захід ще раз, щоб визначити переможця.

День і місце призначені, але вчасно транспортування, Маккуїн заснув і вивалився з трейлера, таким чином, опинившись сам-один в незнайомому йому місці. Опинившись, таким чином, в провінційному містечку під назвою Радіатор Спрінгс, він по волі деяких обставин затриманий місцевою владою. І тепер відбуваючи пред’явлене йому покарання, він потроху знайомиться з провінціалами, які разюче відрізняються від світового чемпіона. Але це зовсім не означає, що машини не зможуть знайти спільної мови.

При цьому герой не перестає думати про перегони, які зобов’язаний виграти, але спочатку він повинен туди потрапити. Мультфільм Тачки 4 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Брайан Фі
Актори: Оуен Уїлсон, Крістель Алонзо, Армі Хаммер, Ларрі-кабельник, Бонні Хант, Чіч Марін, Пол Дулі

загрузка...