загрузка...


Дія відбувається на початку XX століття. Європа вплутана в Першу світову війну, а далеко-далеко в джунглях Тарзан і Джейн думають про те, як відзначатимуть річницю весілля. Джейн планує зробити сюрприз, тому збирає пораду, до якої входять: її батько і чотириногі друзі Тарзана. У процесі обмірковування різних ідей, вони прекрасно проводять час, згадуючи кумедні ситуації. І справді, приїзд Елеонор і Хейзер — подруг Джейн, не справив належного враження. Їхні стосунки з чоловіком подруги спочатку не склалися. Крім того, довелося їх рятувати від пантер.

Крім того, місцезнаходження Джейн стало відомо всьому Лондону через цих пліткарок. Згадували подарунок Тарзана-величезний діамант, який мало не коштував йому життя; вторгнення віроломних і небезпечних мисливців за алмазами. Згадували крах літака Боббі Кенлера-шкільного товариша Джейн, до якого ревнував її Тарзан; пожежа, яку влаштував батько Джейн через несправність експериментальних приладів. Не знаючи, що ж придумати, Джейн в пригніченому стані повертається додому. Мультфільм Тарзан і Джейн (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А там її саму чекає сюрприз. Тарзан влаштував прийом на честь їх радісної події. Як потім виявилося, батько Джейн і чотириногі друзі Тарзана, знаючи про його сюрприз, спеціально її відрадили.

Режисер: Стів Лотер, Віктор Кук, Дон Маккіннон
Актори: Майкл Т. Уайсс, Олівія д’або, Джефф Беннетт, Джим Каммінгс, Ейпріл Уинчелл, Рене Обержонуа, Грей Делісл, Алексіс Денісоф, Джон О Харлі, Філіп Проктор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress