загрузка...


Події сюжету «Таємне життя домашніх тварин 2», розповість про іншу, малознайомої, незвичній для людей, життям милих, пухнастих, звичних вихованців, варто господарям покинути житло, залишивши безпомічних істот на самоті. Раптове перетворення, дивовижні метаморфози, що відбуваються повсюдно, коли вони, чудесним чином беруть спілкуватися на людській мові, здійснювати, абсолютно не властиві вчинки, переймаючи не зовсім гарні звички, повсюдно користуючись звичними благами цивілізації.

Звірі налаштовують мережевий інтернет, створюють особисті сторінки, дивляться телевізійні передачі, з величезним задоволенням слухають сучасну музику, що більш кумедно, милі, славні, пухнасті кішечки, не залишають задоволення покористуватися хазяйської косметикою, наводячи гламурну красу на мордочку. Та й розумові процеси, мало відрізняються від людських, дозволяючи заводити відданих друзів, знаходити смертельних ворогів, відстоюючи особисту думку, принципи і кодекс честі. У даній історії, гарненький, добродушний пудель по кличці Макс, мешкає на пару з господинею на Манхеттені. Мультфільм Таємне життя домашніх тварин 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Обговорення міських новин, різноманітних подій, постійні веселощі, жарти, сміх, супроводжує ці чудові посиденьки. Раптова поява по сусідству величезного пса Дюка, привносить небажану, важку обстановку в співтоваристві.

Режисер: Кріс Рено
В ролях: Петтон Освальт, Ерік Стоунстріт, Кевін Харт, Альберт Брукс, Лейк Белл, Дена Карви

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress