Люди азіатської зовнішності з самого дитинства виховуються життя-з іншого. З кожним роком вони самостійно намагаються вникнути в якісь тонкощі , закони природи, не залежно від того, скільки в підсумку років: три або сто. Яскравим прикладом в аніме-проекті стане перед фанатами подібного жанру під найменуванням «Таємне життя пінгвінів», хлопчик по імені Аоями. Хлопчина з пелюшок відрізнявся від багатьох своєю спостережливістю, спокоєм. Воно допомагало йому сконцентруватися, помітити дрібні деталі, які були сховані від пустотливих , швидких однолітків. Шкільна програма допомагає розвивати у хлопчика інші захоплення.

Він навчився писати, тепер хлопчик може вести щоденник, залишати в ньому щоденні написи. Привертали особливу увагу пристрасного любознателя всякого роду загадкові явища, таємниці, все, що було пов’язане з подібними поняттями. Про них він і намагався зробити нариси в блокноті. Трапляється, на його континенті з’являються рідкісні птахи — пінгвіни. Він хоче дізнатися таємницю появи водоплавних птахів. Розслідування приводять його до неймовірним експериментів. Мультфільм Таємне життя пінгвінів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина стоматолог, після роботи, викидаючи сміття, не помічає, як її банку перетворюється в цього пернатоластоногого створення. У чому ж сила подібного секрету? Розкриє чи ні школяр подібного роду нестандартно — фантастичний експеримент?

Режисер: Ісіда Хироясу
В ролях: Кана Кита, Ю Аои

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress