загрузка...


Робот Таймбот благополучно до недавнього часу борознив космічні простори, виконуючи певну місію. Несподівано міжзоряний корабель зазнає лиха на навколоземній орбіті, тому стрімко падає на земну поверхню. На щастя електронне створіння, пілотуюче зореліт, не постраждало. Механічний інопланетянин вибирається з-під уламків транспорту, що розбився і відправляється обстежити невідому планету. Недовга подорож по незнайомих місцях завершилася у величезному магазині іграшок. Мешканці великого торгового закладу вели спокійне, розмірене існування, що проходить незмінно в давно налагодженому ритмі.

Спілкуються вони ночами, коли торгова точка закривається і відвідувачі залишають приміщення. Тутешні мешканці розповідають страшні історії і таємничому підземеллі, де панує безсердечний правитель. Здійснювати всілякі капості лиходію допомагають віддані соратники парочка справжніх щурів, що володіють огидним характером. Іграшки повідомили, що в інших магазинах відбулися таємничі викрадення іграшкових мешканців, тепер на черзі їх будівля, тому всі побоюються страшних подій. Нещастя не змусило очікувати занадто довго, незабаром безслідно зникає Мей. Мультфільм Таємниця магазину іграшок (2018) дивитися в хорошій якості.

Таймбот вирішує надати посильну допомогу новим знайомим, які опинилися в скрутному, дуже небезпечному становищі. Разом з іншими іграшками-добровольцями він покидає приміщення торгового центру і направляється на писки зловмисників.

Режисер: Гері Ван
В ролях: Ши Лай, Юань Цзюй, Цзі Гуань Інь, Ян Яньшен, Хун Хун, Чжан лей, Іван Чжао

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress