Зустрітися з хлопцем, у якого є велика таємниця. Поснідавши вдома разом з татом, Лукас поспішив до школи. Перебуваючи в передчутті Хеллоуїна, діти готувалися до святкової вечірки. Але прямо в розпал веселощів, Лукас несподівано перетворився на величезного монстра. До смерті налякані діти розбіглися по сторонах, залишивши його одного. Прийшовши додому і розповівши батькові про те, що трапилося, він дізнався про сімейну таємницю. Виявляється, їх рід належить легендарному сімейству монстром, сотні років наводили непроглядний страх на людей. Але попавши в пастку його мама, бабуся та інші родичі стали бранцями острова Кальвера.

Бажаючи возз’єднатися з сім’єю, дізнавшись своє коріння, хлопець відправився назустріч захоплюючим і повних небезпек пригодам. Так чи вдасться йому відшукати рідних, визволивши їх з біди або підступні вороги виявляться хитрішими? Нікому не дано знати спочатку, що ховається за фізичною оболонкою звичайного на вигляд людини. Часом темна або світла сутність спливає назовні абсолютно несподіваним чином. Лукас, здавалося, був звичайним хлопцем, що вчитися в школі, має низку підліткових клопотів і мріє сходити на побачення з дівчиськом. Але життя хлопчини перетворюється в сущий кошмар, коли він дізнається страшну істину – він Чудовисько.

Щоб зрозуміти свою природу юному авантюристу судилося відправитися в довгу мандрівку, щоб відшукати причину своїх бід і вирішити-так вже погано бути монстром або ж існують плюси. Мультфільм Таємниця сім’ї монстрів (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Леопольдо Агиляр
Актори: Джонні Роуз, Кеті Лі, Фіона Хардінгем, Дженніфер Бет Каплан, Майкл Роблз, Джої Камен, Уоллі Вінгерт, Чак Курукліс, Луїс Деніел Рамірес Сантьяго, Ненсі Салліван

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress