загрузка...


Головна героїня мультиплікаційного фільму, маленька дівчинка Анна, яка з волі злого року долі була змушена жити в клініці для душевнохворих через захворювання своєї матері. Матінка Анни не змогла перенести зникнення чоловіка і повністю пішла в себе. А так як негуманно віддавати в притулок дитини при живій матері, Анна проживала з матір’ю в цьому жахливому місці. У похмурих стінах клініки всюди чувся спів, більше схожий на завивання і нескладна мова пацієнтів, але в такій гнітючої обстановці, дівчинка не переставала мріяти про одужання мами.

Якось вночі почувши якісь дивні звуки, Анна вирішила вийти з палати і подивитися, що відбувається. Вийшовши в коридор, дівчинка зустріла досить дивне істота, яке представилося як Бруно. В ході знайомства стало зрозуміло, що Бруно, істота, матеріалізувалася з кошмарів пацієнтів клініки і воно таке в стінах лікарні не одне. Мультфільм Таємний світ Анни (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але Ганна сповнена рішучості позбавити матір від депресії, тому дівчинка приймає рішення, взяти з собою нового друга і відправитися на пошуки батька, що як їй здається вилікує маму і вони покинуть стіни цього жахливого закладу.

Режисер: Карлос Каррера
Актори: Марина Де Тавіра, Даміан Алькасар, Ектор Бонілья, Сільверіо Паласіос, Мауріціо Ісаак, Рехина Ороско, Хульета Эгуррола, Карлос Кобос, Рікардо Эскерра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress