Мультфільм Темний Всесвіт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Диво-Жінка зупиняє збожеволілого водія, давить пішоходів, і скоєно раптово помічає біля себе демонічних істот. Не встигнувши зупинити вбивцю до того, як він розправляється з сусідами, втручається Кларк Кент, в момент, коли Стівен намагається вбити свою дружину, вбачаючи в ній моторошне чудовисько. А в Готемі Бетмену вдається останнім мить вберегти життя дитини, кинутого з даху своєю матір’ю, переконаною у тому, що він монстр. Всі ці події змушують членів Ліги Справедливості злетітися на обговорення я всіх цих інцидентів.

Після переговорів всі персонажі приходять до єдиного висновку: на Землю прийшло нове зло, боротися з яким з кожним днем стає все затруднительней. Припускаючи, що їм довелося зіткнутися із справжнім чаклунством, Бетмен пропонує своїм товаришам звернутися за допомогою до висококваліфікованому фахівцеві. Такою людиною стає Джон Костянтин, неодноразово бився з исчадьями пекла. Мультфільм Темний Всесвіт (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Правда відшукати цю людину і змусити його співпрацювати не так-то просто, чому персонажам доведеться сильно постаратися, але вони ще не підозрюють, з чим їм доведеться зіткнутися.

Режисер: Джей Оліва
В ролях: Розаріо Доусон, Камілла Ладдингтон, Джейсон О’мара, Альфред Моліна, Джеррі О’коннелл, Джеремі Девіс, Рей Чейз, Метт Райан, Ді Бредлі Бейкер, Роджер Р. Кросс


загрузка...