Мультфільм повний пригод — «Тріо в пір’ї» демонструє історію горобця Річарда, який з моменту власного появи на світ знаходився в сім’ї лелек. Вважаючи себе одним з лелек, малюк веселився зі своїми батьками, але настав час, коли персонаж і його рідні повинні емігрувати на південь, у теплі краї. Родичі впевнені: їх чарівний малюк не впорається з цим перельотом, тому вони вирішують залишити його в гнізді (будинку). Воробей розуміє: йому необхідно довести своїм батькам, що він вже дорослий і самостійний. Єдиний варіант, що дозволяє здійснити задумане – це відправитися в Африку самому.

На шляху, у головного героя зустрічається багато цікавих знайомих, з якими він починає дружити. Дивна сова, ексцентричний папуга, і головний герой – це три друга, вимушені щодня зустрічатися з підступними труднощами долі. Малюки повинні самостійно вчитися вирішувати всі проблеми, що зустрічаються в житті. Тепер вони знаходяться без дорослих, а значить, можуть розраховувати тільки на себе. Вижити в сучасних умовах, без друзів неможливе, тому вони повинні дорожити власною дружбою.

Скільки ще випробувань належить подолати хлопцям і до чого це призведе, залишається для кожного з трійці великою загадкою. Мультфільм Тріо в пір’ї (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тобі Генкель, Різу Мемари
В ролях: Тільман Деблер, Купер Келлі Крамер, Шеннон Конлі, Крістіан Гол, Ніколетт Кребиц, Марк Томпсон, Марко Ессер, Джейсон Гріффіт, Маркус Офф, Еріка Шредер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress