Мультфільм Тролі 2016. Веселі і безтурботні тролі постійно влаштовують свята, танцюють і співають. Головною їх заводієм є Розочка, яка ніколи не сумує і весь час щось вигадує. Вона, як і більшість її родичів, звикла до спокійного і безтурботного життя, в якій немає місця проблемам і страху. Але одного разу відбувається щось непередбачене — на поселення нападає страшний злий монстр Бреган.

Він викрадає майже всіх тролів, а врятуватися від нього вдається лише трояндочки, яка вперше в житті виявилася в такому непростому становищі, і похмурого відлюдника Цвєтану, який сховався в своєму будинку від навколишнього світу. Герої, які в іншій ситуації ніколи б не спілкувалися, змушені об’єднати зусилля і відправитися в дуже небезпечне і насичене різними подіями подорож. Розочка і Цветан мають власну думку на те, що відбувається, тому між ними періодично виникають розбіжності, які їм обов’язково доведеться вирішити, адже на кону стоїть порятунок тролів, які перебувають в руках жахливих істот.

Поступово Цветан і Розочка стають чудовою командою, готовою пройти будь-які випробування і досягти успіху. Але чи зможуть вони подолати всі труднощі і врятувати родичів? Мультфільм Тролі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Мітчелл, Уолт Дорн
В ролях: Кунал Нейер, Джеймс Корде, Джастін Тімберлейк, Анна Кендрік, Расселл Бренд, Крістін Баранскі, Гвен Стефані, Джон Кліз, Крістофер Мінц-Плассе, Зої Дешанель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress