Так уже повелося, що людство не дуже любить щурів: їх вважають дрібними переносниками різних захворювань, їх бояться і дуже часто навіть намагаються вбити. Щурів Ремі і його брат Еміль на своїй шкурі не раз випробували всю жорстокість, з якою люди ставляться до щурів. Зрештою їм це набридло, і вони вирішили довести людям, що щури є друзями для людей, що вони дуже корисні і добрі тварини. Для цього вони навіть звернулися до історії, і дізналися, що індуси вважали щурів тваринами, впряженными в божественні колісниці, а в китайському календарі щур навіть займає вельми почесне місце, вважається символом щастя і благополуччя.

Ремі і Еміль, зібравши всі факти, виступили з власною доповіддю від імені всіх щурів Землі, сподіваючись, що після цього люди почнуть добре ставитися до цих маленьких тварин і більше не будуть їх боятися і гнобити. Ремі і Еміль виступають на захист «гноблених побратимів» від імені всіх щурів планети.

Вони докладно ілюструючи і наводячи історичні та наукові факти розповідають про величезної ролі щурів в історії людства. Мультфільм Твій друг щур (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Капобьянко
В ролях: Петтон Освальт, Пітер Сон, Лу Романо, Тоні Рассел, Зигмунд Вік, Джим Капобьянко, Джон Ратценбергер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress