Історія про парочку непосидючих авантюристів Саймона і Неллі, прагнуть розкрити таємницю Йєті. Головна героїня працювати в якості приватного детектива, але за довгі роки роботи вона не домоглася істотних успіхів у своїй діяльності. Їй доводиться займатися невеликими замовленнями від заможних клієнтів, які втратили своїх хвостатих вихованців. Неллі до болю набридло займатися цими дрібними і по суті безглуздими справами, які тільки наводять тугу.

Героїня мріє про сьогодення і масштабному розслідуванні, наповненому секретами і головоломками, адже тільки так вона зможе проявити всі свої таланти. Знайомство з Саймоном подарувало їй шанс здійснити давню мрію. Новий знайомий виявив у міській бібліотеці старий щоденник бувалого мандрівника, що описували зустріч з Йєті. Мультфільм У пошуках йєті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До певного часу, документи з описом маршруту були добре заховані і зашифровані. Але з таким фахівцем як Неллі, у героїв є можливість розгадати загадки і шифрування. Їм належить відправитися в наукову експедицію, повну небезпек, метою якої буде пошук Йєті.

Режисер: П’єр Греко, Ненсі Севард
Актори: Сільві Моро, Гійом Лемі-Тівьерж, Рашид Бадур, Александріна Уоррен, Стефан Крит, Едгар Фруатье, Себастьєн Бенуа, Бертран Ален

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress