Мультфільм «Університет монстрів» — пріквел відомої «Корпорації монстрів», анімаційної історії про Саллі і Майка, двох пугателях з Метрополіса. Одноокий Майк Вазовски — самий непримітний малюк в сімейці страховиськ. З юним зеленим монстриком не дружать, ігнорують його бажання і забувають в автобусі. Між тим Майк, одного разу відвідав страшильный цех Корпорації, пристрасно мріє стати досвідченим пугальщиком дітей. Однак шлях до чудесної мрії лежить через престижний Університет монстрів, старовинне навчальний заклад, що славиться суворими правилами і моторошної деканшей.

На першому курсі старанний ботанік Вазовски репетирує злісні рики і вивчає теорію, але, всупереч старанням, нестерпні дітлахи ніяк не бажають лякатися. Спроби невдалого монстра здаватися страшним викликають глузування у талановитого, але ледачого Джеймса Саллівана, представника відомої в Метрополісі прізвища. Мультфільм Університет монстрів (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До кінця року Майкла і Саллі, симпатягу і нероби, відраховують за профнепридатність, але колишні студенти вирішують не здаватися. Їх шанс повернутися – це перемогти в університетських Іграх Страху.

Режисер: Ден Скенлон
В ролях: Джон Гудман, Біллі Крістал, Стів Бушемі, Хелен Міррен, Пітер Сон, Джоель Мюррей, Шон Хейс, Дейв Фолі, Чарлі Дей, Альфред Моліна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress