загрузка...


Майбутнє. Спорожнілу землю покинули люди, відправившись в космос на великих зорельотах. Все, що вони залишили після себе – це млява пустеля і гори сміття. Єдиним хто залишився на планеті, є робот Валл-В. Він день у день прибирає і утилізує увесь непотріб. Одного разу, роботу належить знайти щось, що змінить все навколишнє неймовірним чином. Цією знахідкою виявиться маленький зелений паросток. Люди, які довгий час не згадували про свою планеті, вирішили перевірити, як в «домі» йдуть справи. Ними на розвідку була відправлена робот на ім’я Єва. Її завданням було підтвердити або спростувати безжиттєвість землі.

Люди, які багато років провели в космосі, марять про те, щоб ступити на твердий грунт, але вже не сподіватися на цю можливість. Робот Єва знаходить підтвердження того, що життя на землі все ще можлива. Цим доказом є той самий росток, про який піклуватися Валл-В. Коли Єва відправляється в космос, щоб доповісти про знахідку людям, Валл-І відправляється за нею. Він більше не хоче бути самотнім. Неймовірне прояв людських почуттів з боку роботів здивують кожного глядача.

Не багато люди можуть відчувати і проявляти те, що змогли ці машини. Жоден чоловік не залишиться байдужим після перегляду цього мультфільму з відмінною графікою. Мультфільм ВАЛЛ·І (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ендрю Стентон
В ролях: Бен Бертт, Елісса Найт, Джефф Гарлін, Фред Віллард, Джон Ратценбергер, Кеті Нэджими, Сігурні Уівер, Ніки Макелрой, Гаррет Палмер, Кай Стіл Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress