Екстравагантний пінгвін Моріс, який має незвичайний для свого виду тигровий окрас, в усьому іншому не дуже відрізняється від кровних родичів. Ніхто не підозрює, що під дивною, яскравою зовнішньою оболонкою захований справжній тигр. Він вивчив мистецтво східних єдиноборств і одноосібно оголосив себе непереможним захисником диких джунглів. Організувавши загін добровольців, беззаперечно підтримують свого ватажка, він має намір протистояти всім монстрам і ворожим загарбникам, загрозливим руйнуванням і незліченними бідами рідним територіям.

Новоявлені захисники утворюють підготовлену до бойових дій організацію. Дружний загін незвичайних супергероїв, які народилися в непрохідних джунглях, бореться за справедливість, надаючи допомогу слабким, караючи винних у загальних бідах. Не всі сміливі вилазки відважних дозорних закінчуються вдало, іноді вони терплять невдачі. Над мирними жителями африканських лісів несподівано насувається страшна біда. Небезпечний, хитромудрий коала Ігор повертається на їх територію. Він зібрав величезну віддане йому військо, що складається з безжальних, підступних бабуїнів. Він збирається поневолити всіх жителів, захопити владу і встановити власну тиранію в усіх джунглях. Своїм грізним видом і жахливими погрозами він лякає мирних тварин, змушуючи їх рятуватися втечею від неминучої загибелі або безправного становища. На допомогу зневіреним звірам приходять непохитні, безстрашні воїни-захисники.

Вони готові відправитися в бій проти всемогутнього коали і численних мавпячих загонів, беззаперечно підкоряються своєму правителю. Моріс з вірними соратниками виступає на захист свободи всіх мешканців. Мультфільм Вартові джунглів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Ало
В ролях: Паскаль Касанова, Алексіс Томассіан, Лоран Морта, Селін Монсарра, Paul Borne, Жан-Філіп Пюмартін, Барбара Тіссьє, Мішель Меля, Філіп Бозо, Еммануель Кюртіль

загрузка...