загрузка...


Всі волохаті мешканці Соснової гори цієї зими переживають сильну снігову бурю. Коли вщухає негода, звірі помічають, що на горі з’явилася загадкова істота. Невже це Дух Зими? Про нього було складено стільки легенд, однак його ніхто ніколи не бачив, а деякі скептики навіть почали сумніватися в його існуванні! І ось тепер, слідом за його появою на Соснову гору приходять мисливці, які бажають зловити цю таємничу істоту, схожу на величезного білого ведмедя з гіллястими синіми ріжками.

Дух зими дуже добродушний і швидко подружився з ведмедем, який мешкає на цій горі. Однак люди, які полюють за цим міфічним створінням, порушують тихе розмірене життя лісових мешканців. Вони буквально сіють хаос на своєму шляху і влаштовують небачений в цих місцях переполох.

Тепер ведмедю потрібно організувати всіх мешканців Соснової гори, щоб дати відсіч непроханим гостям і захистити свого нового друга, Духу Зими. Мультфільм Ведмеді Бун: Таємнича зима (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дінг Ліанг, Фуюань Ллю
В ролях: Jenny Ansell, Рік Джей Глен, Ethan Kiely, Шива Ламсден, Yutian Meng, Che Devereux Scott Rinehart, Luc Alexander Mainland Rinehart, Підлога

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress