загрузка...


Головним героєм фільму «Ведмежа історія» є самотній ведмідь. Все своє життя він мріяв про хороше життя. Цілими днями він дивився, як інші радіють проводячи час з дітьми в колі сім’ї. Все це викликало тугу і сильний смуток. Важко бути веселим, коли ти зовсім один. Герой особисто не вибирав собі таку долю. Його силою відвели від суспільства і залишили жити за діорамою, де навіть промінь сонця відсутній. Одного разу, втомившись від ув’язнення, ведмедик вирішує втекти на свободу. Для цього він порушує рішення, встановлене Аугусто Піночета.

Перш ніж зробити подвиг, йому доводиться перебрати багато способів, щоб вибрати найвірніший. Заради волі він готовий розбитися, але існувати в закритому просторі більше немає сил. Дана картина знята в незвичайному жанрі алегорія. Головним героєм виступає ведмідь, який живе абсолютно один. Він розповідає свою історію про безпросвітне життя крізь механічну діораму. Колись у нього були батьки, тато і мама. А тепер він змушений будувати механічні іграшки і, брязкаючи в дзвіночок, притягувати до себе дітей, щоб розповідати їм свою історію.

В даній роботі немає розмовної мови. Всі дії героїв супроводжуються лише сумною і спокійною музикою. Сенсом сюжету виступають непрості умови життя при диктатурі Аугусто Піночета. Мультфільм Ведмежа історія (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Габріель Осоріо Варгас
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress